O nás

Jsme obchodní společnost zabývající se prodejem dárkového zboží, dárkových košů a dárkového balení.
Naše společnost byla založena roku 2010 jako distributor moravských i zahraničních vín a světových delikates s působností výhradně na internetu přes náš tehdejší e-shop. Po té se naše portfolio rozšířilo o renomované značky cukrovinek, sladkostí, čokolád, bonboniér a pralinek, a také jsme doplnili nabídku sortimentu jako je káva, čaj a jiné gurmánské delikatesy.
Díky našim zkušenostem s dárkovým sortimentem a dárkovým balením, jsme naši společnost rozšířili o zakázkovou výrobu originálních dárkových košů a balení, kterému se již od roku 2012 věnujeme na profesionální úrovni.
K dnešnímu dni náš sortiment skýtá více než 3 tisíce položek, které jsou neustále doplňovány o novinky tak, abychom uspokojili poptávku i našich nejnáročnějších zákazníků a dodrželi tak nejvyšší možnou atraktivitu našeho sortimentu, který umíme zabalit do origináního dárkového koše.

Náš sortiment zahrnuje:

Bonboniérypralinky, lanýže (Truffle), dezerty
Tabulkové čokolády
Dárkové sušenky, oplatky, krekry, Amarettini, apod.
Káva – mletá, zrnková, s příchutí, instantní, dárkové balení
Čaj – sypaný, porcovaný, dárkové balení
Delikatesyolivy, olivový olej, sušená nakládaná rajčata, kapary, ančovičky, nakládané houby, Bruschetta, apod.
Francouzské teriny a španělské paštiky
Čokoládové bonbóny různých příchutí
Přírodní kosmetika
Dekorace…

To vše precizně zabalíme do originálního dárkového koše, dle Vašeho vkusu a požadavků.
V naší nabídce již najdete předem připravené dárkové koše, kterých je momentálně cca 50 druhů, které však neustále doplňujeme a přidáváme tak, aby si každý mohl vybrat.

Dle našich zkušeností víme, že exkluzivní dárkový koš je vhodným darem pro obchodní partnery, zákazníky, Vaše klienty, ale samozřejmě také pro Vaše blízké, které chcete potěšit, obdarovat, pogratulovat nebo jim poděkovat.

Darujte kus sebe…

Záleží nám na každém zákazníkovi a na tom, abyste jak Vy, tak obdarovaní byli spokojení.
Originální dárkový koš je vhodným darem pro Vaše blízké, zákazníky, klienty, spolupracovníky, zaměstnance…
Darujte námi vyrobený dárkový koš nebo si sestavte dárkový koš přímo na míru, přidejte ke koši kartičku s věnováním, poděkováním či blahopřáním a tím darujete i kus sebe!
Zaměřili jsme se na jednotlivé skupiny a připravili dárkové koše a balíčky tak, abychom každému mohli udělali radost.

Jsme schopni Vám na míru vyrobit obal, krabičku či designe krabiček na Vámi vybrané produkty. Vyjdeme Vám vstříc s jakoukoliv poptávkou a zakázkou.