Pro firmy

***

Naší specializací je výroba originálních a atraktivních dárkových košů. Připravíme pro vás zcela na míru dárkový koš, balíček či krabičku v různých cenových kategoriích plný delikates.

Je dávno pryč doba nesmyslných věcných darů, dnes je trendem dárkový koš s kvalitními potravinami, vínem a delikatesami.

Svěřte se nám… Dárkový koš je reprezentativní dar pro Vaše firemní partnery, klienty a zákazníky.
Dárkové koše sestavujeme pouze z kvalitních produktů z Itálie, Francie, Španělska, Belgie, Německa, Rakouska, Švýcarska a v neposlední řade i České republiky.

ruzova

Dárkové koše na míru

Na základě Vaší cenové kalkulace sestavíme za Vás atraktivní obsah dárkového koše či dárkové kazety.
Zajistíme Vám originální balení – kabelka, kvítník, truhlička, košík, kazeta apod.
Prioritou je spokojený zákazník, tvoříme tématické dárkové koše – speciálně pro muže, ženy, významná jubilea.

seda_2

Dekorace na míru

Vámi vybrané dárkové koše, dárkové kazety a dárkové balíčky opatříme jakoukoli barevnou stuhou např. v barvě Vašeho firemního loga. Každý dárkový koš lze opatřit kartičkou, přáním, kde lze umístit Vaše logo firmy či osobní vzkaz.
Další možnosti jsou:
nálepky
vizitky
tvorba krabiček apod.

ruzova_2

Doprava a balení na míru

Dopravu zajišťujeme podle objemu/množství a velikosti dárkových košů.
a) Formou balíků – každý dárkový koš balen do bublinkvé fólie separátně
b) Paletová přeprava
c) Naše vlastní doprava
Dbáme především na to, aby Vaše zakázka byla co nejpečlivěji zabalena, zabezpečena a přepravena v co nejkratším čase k Vám nebo přímo k zákazníkovi.

modra

Množstevní slevy

Ceny na e-shopu jsou pro koncové zákazníky. Poskytujeme individuální kalkulaci na míru. Jakmile se na nás obrátíte s konkrétní poptávkou dárkových košů nebo dárkových balíčku vypočítáme Vám slevu v závislosti na odebraném množství či obratu konkrétní objednávky.

seda_2

Vzorky a poradenství

Zajistíme Vám vzorové dárkové koše a dárkové balíčky, které Vám ZDARMA zašleme, abyste si naši práci mohli prohlédnout. (Vzorové koše jsou pak klientem vráceny na naše náklady zpět.)
Jsme Vám k dispozici pro jakékoliv dotazy. Nevíte si rady s výběrem nebo složením dárkového koše? Rádi Vám doporučíme a poradíme nejvhodnější variantu dle našich zkušeností. Jsme Vám k dispozici:
– E-mail: info@baldini.cz
– Tel.kontakt: +420 777 833 187
– nebo přímo v naší kamenné prodejně: Vinotéka a dárkové zboží, Hildy Synkové 998, 76331 Brumov – Bylnice

zelena

Kamenná vzorková prodejna

V naší kamenné prodejně si můžete prohlédnout veškerý sortiment produktů, ze kterých skládáme dárkové koše. Můžete si tak přímo vybrat produkty, které Vás zaujmou, popřípadě se poradit. Stejně tak si můžete prohlédnout již připravené dárkové koše, dárkové kazety, dárkové balíčky a dárkové kazety s vínem. Naše kamenná prodejna se nachází ve Zlínském kraji v Brumově – Bylnici nedaleko slovenských hranic.